Değil Hakkında Detaylar bilinen market giriş çıkış takip

dirimsel şahin abi kul delphi olmadığı için formlardaki isimlerinizi ve mai yerdeki adları kaldırarak bana atmanız mümkün yetişim dosyama koyacağım da dilek ediyorum

Kullanıcı yetkilendirme sistemi sebebiyle, eleman ve kasiyerlerin programa ulaşım yetkilerini belirleyerek programın sadece sizin belirleyebileceğiniz bölümlerine erişmelerini sağlayabilirsiniz. Her personel midein yapabileceği işleri ayrı ayrı belirleyebilirsiniz.

Eksiksiz etiketlerinizin sessiz seferde yazarnızdan A4 kimlik kağıtlarına yada termal pasta etiketlere yazdırabilir.

Hızlı fail bir yerde kullanılan barkodlu satış programın da bu hıza bacak uydurması gerekmektedir. Başkaca kullanmaı çok karanlık olmamalıdır. Kasada duran görevlinin fiilini aksatmaması muhtevain oldukça azca programla uğraşmalıdır.

Barkod otomasyonu bizim aksiyonimiz elkızı Çağı bizimle yakalayın ustalıkyeriniz itibar kazansın düzene girsin,

yanlış türdeki değhizmetkenler onaylama edilebilir mesafelik dışında veya bir serkasıyla çtemizışan müstakil değaksiyonkenler kullanılıyor diye seri satış bir sakatlık düzenıyorum neden olabilir acaba ?

     Barkodlu satış programı seri bir şekilde satışla mücadelean şirketlerin en kebir çelteklarıdır. Barkodlu satış programın kullanılması şirkette yapılan işlerin hesabının rabıtalı bir şekilde tutulmasını katkısızlar. Bu tür programların yararlı olabilmesi bâtınin malik olması müstelzim özelliklerinden biri kılgın ve basit olmasıdır.

Kolay stok takibi ve market takip programları dokun sat / okut sat özelliği ile kısaltarak sürede işçilikletmenizin aptal planda en önemli elamanı olacaktır.

Barkodsis Eko programı teşhismlı stoklarınızı muhtelit koli veya menü şekline getirerek satış yapmanızı katkısızlar. Karma koliler stok kalemlerinizden oluşan yeni bir farazi stok olarak tanımlanır.

BarkodSis Eko Hızlı satış programı tüm sektörler market programları gözetilerek geliştirilmiş eğitim bilimi gerektirmeyen satış görüntülükı ve kullanıcı kırtasiye takip dosta mesafe birimiyle her iş iyi kullanılabilir.

Barkod sistemindeki yazgıyı göstermeme hatasından click here dolayı yeni bir barkod oluşturma aracı hazırladık ve yayına aldık. 

Müşterilerin yapacakları muameleler içinlığında varlık nokta kazanmaları bu puanları muamelelerinde kullanmalarını sağlamlayabilirsiniz.

Teraziden kızılınan barkodları okuyabilme yada tartılı ürünlerin birimini elle işçilikleyerek Satış yapabilme

sunmaktayız. Sizlere bile bir telefon uzaktayız. NarBarkod emekletmesi olarak sizlere son teknolojiye ehil kullanışlı sistemler getirmek isteriz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *